SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia me 6 ari në qendër të Fushë Kosovës
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
103154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka/shtëpitë ndodhet në hapësirë të mirë gjeografike, vetëm 260m nga qendra e Fushë Kosovës, dhe vetëm 15 min larg qendrës së Prishtinës.

Ka afër institucionet arsimore dhe shërbyese, dyqaneve dhe çdo gje tjetër të nevojshme për një jetë të rehatshme.

- Në këtë parcelë prej 6 ari, ndodhen 2 shtëpi të ndërtuara në vitet 2000 dhe 2002.
- Shtëpia A i ka 150 m2 dhe ka një hapesirë prej 45 m2 nën kulm, dhe posedon 3 garazhe.
- Shtëpia B i ka 70 m2 hapësirë.
- Shtëpitë kanë distancë mbi një metër nga të gjithë anët e tokës.

Shtëpitë dhe parcela në fjalë janë në emër të pronarit, dhe të gatshme për tu përkthyer të pronari i ardhshëm. Pra posedojmë të gjitha dokumentet dhe dëshmitë mbi pronesinë.

- E përshtatshme për banim.
- E përshtatshme për ndërtim
- Ndodhet në lagje të pastër, të qetë dhe pa probleme.
- Rruga hyrëse e shtruar me asfalt
- Kushte të pershtatshme për jetesë

Tags: Toke, tok, tokë, truall, troje, shpi, shtëpi, fush kosov, fushe kosove, shes toke, shes tok, 6 ari, banes, banese, shtepia, toka,
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Fushë Kosovë
045 202 722
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »