SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë e rre , me qera ne Prishtinë MATI 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
103222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banes me qera.Mati I te banesat e princeshes.E sapo ndertuar.Me mobilie dhe pa mobilie.Kati i IV. Ashensor,rryme,uje shtepiak 24 ore.

049883166 / 049760743
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
049883166 / 049760743
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »