SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Parcela 12 ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
103245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet TRUALLI ne Magjistralen Prishtine-Mitrovic, km 1 mbrapa Gjinit Carpet. Parcela posedon ndriqim, kanalizim, ujesjelles dhe rrjet elektrik.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Genti
049 750 332 044 326 175
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »