SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje ne Shitje (Kodi 229)
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
ID e produktit :
103257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Troje ne shitje ne Dragodan zona e re industriale njera parcel eshte me plan urbanistik dhe lejohet p+4 jane 27 ari qmimi 7000 ari nese blihet komplet diskutohet qmimi , dhe tjetra parcel eshte 58 ari qmimi 9000 ari kjo nuk ndahet shitet komplet
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »