SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy troje ne Prishtine (Kodi:232/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
ID e produktit :
103265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje dy troje ne Kolovice-Prishtine.
-Trualli i pare posedon 5 ari siperfaqe, me rruge te asfalltuar me mundesi ndarjeje nga 2 ari apo me shum. Trualli posedon uje, energji elektrike, kanalizim.
-Trualli i dyte posedon 16 ari siperfaqe, me rruge te asfalltuar me mundesi ndarjeje nga 2 ari apo me shum. Trualli posedon uje, energji elektrike, kanalizim.
Dokumentet jane te gjitha ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »