SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Shitje (Kodi 235/15)
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
103273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje gjendet ne gjilan, afre Kosova Petroll ,eshte shtepi banushme,shtepia i plocon te gjitha kushte qe i nevojite nje shtepije dhe nje familje, Shtepia esht 1kat ,nje sallon nje kuzhin, 2 dhoma gjumi, nje banjo,nje shpajz dhe nje terras.Shtepi esht e pajisur me internet ujesjells dhe po ashtu ka edhe bunar,infrastruktura.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »