SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartment, Top Floor for Rent, Banese me qira ne Qender
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
103278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet tek Hotel Sirus ne rrugen "Tring Smajli" mbi supermarket Albi.

Banesa eshte ne katin e I-re dhe perfshine kete planimetri:

1 dhome dite bashk me kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 shpajz
1 ballkon

Banesa eshte e mobiluar dhe gati per qendrim.

The apartment is located near Hotel Sirius in str. "Tring Smajli",
and it is in a first floor and has this planimetry:

1 living room with a kitchen
2 bedroom
1 WC
1 storage
1 balcony

The apartmen is with furniture and ready for living
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
+37745202969
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »