SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) SUPER OFERTE BANESE -EXTRA_1100m2
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ndertim i vjeter ne lagje te qete,paster te Posta e vogel ne Breg te Diellit, me hapesire parkimi te mjaftueshem;
Banesa Posedon ,
1,Sallon i Madh
2.Kuzhine 4x4
3.2 Dhoma te Fjetjes
4.Banjo
5,WC
6 Shpajz,
7.Ballkon i Madh
8.Korridor
Me te gjitha mobilet te cilat nuk perfshihen ne qmim
Banesat kane nxemje qendrore dhe se fundmi teresisht e renovuar me pamje te mrekullueshme.
Dokumentacioni mbrenda dites kryhet
Kontakti
045 19 00 19 & 045 641 794
presim Bleres Serioz
Ju Mire presim!
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »