SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banese tek C3 Arberi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese extra te renovuar 3 dhoma ,
Ne lagjen arberi e tera e mobiluar Extra .
Ka park per femije, Parking te mjaftueshem , lifti punon ,
Ju Mirepresim
045 190019 dhe 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »