SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te qytetit te Pejes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10331
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me siperfaqe prej 90 m2 dhe 30 m2 teras. Banesa ka dy dhoma te gjumit standarde qe te dyja kane terasen e vet nga ana e bistrices, wc, kuzhinen me tryezari dhe qendrimin ditor me teras te madhe nga ana e qytetit.
Objekti gjendet ne qender te qytetit saktesisht perball bustit te deshmorit Adrian Krasniqi, posedon liftin dhe eshte e ndertuar me kualitet te larte ka dhe parking te mjaftueshem per banore.
Ju mirepresim.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »