SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA TE QAFA TE SH.F.\'\'Meto Bajraktari\'\'
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
103311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira te Qafa me saktesisht afer shkolles fillore ''Meto Bajraktari'',gjindet ne katin e 5-te,eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.la
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »