SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Dardani
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
103324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen dardania kati i 4
-Dhom dite
-Kuzhin
- 2 dhoma te fjetjes
-banjo
-balkon

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »