SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE B.DIELLIT TE FURRA QERIMI 2
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
103338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e cila gjindet ne lagjen Bregu i Dielli, me saktesisht afer furres Qerimi2. Banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjindet ne katin e II dhe ka kete renditje :

a.-sallon
b.-kuzhine me shank
c.-dhome gjumi
d.-koridor
e.-banjo


Uje ka ndertesa 24 ore.
Ndertesa eshte e re...

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.is
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »