SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
40ari per ndertim te lart, Mati1 tek rrethi i ri .
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
ID e produktit :
103340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Japim truallin 40ari per ndertime te larta, tek mati 1 ,saktesisht perball rrethit te ri qe eshte ndertuar. Lagjja eshte e urbanizuar,dhe ka leje ndertimi mbi 4 kat. Te interesuarit le te thrrasin ne numrin kontaktues: 044 340 604 Muhameti
Informata rreth publikuesit
Loretta
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »