SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE PER STUDENTA
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese per studenta me kushte te mira te posta e vogel 3 dhoma te mira, 2 banjo kuzhine ballkon i madh me pamje nga Ambulanta,te shkolla afer qendres tregtare

kontakt & Viber

045/641 794 dhe 045/190019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »