SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET ME QERA OSE SHITET LOKALI NE LAGJE TE SPITALIT AFER ROYAL
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:00
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
103343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IPET ME QERA OSE E SHES LOKALIN RRETH 70M2 NE LAGJEN E SPITALIT NE PRISHTIN AFER RRETHIT TE RI MBRAPA BLLOKUT "ROYAL"
LOKALI ESHT NE RREGULL ME DOKUMENTA DHE SHUM I PERSHTATSHEM PER AKTIVITETE TE NDRYSHME
QMIMI PER SHITJE 1500EURO m2 i diskutushem..
QMIMI PER QERA 280 EURO I DISKUTUSHEM
TEL:044889854/049889854
VIBER+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »