SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa, Bregu i Diellit, tek QendraTregtare
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
103356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banese ekskluzive në Bregun e Diellit, prapa qendrës tregtare, 100 metra distancë nag Sh.F. Ismail Qemaili, dhe poaq distancë nga qendra tregtare.
Banesa është tërësisht e renovuar , 100 m2 neto(sipas dokumentacionit), kurse sipas gjendjes faktike ka 110 m2 neto.
Ka këtë renditje:
-Sallon
-Kuzhine me trapezeri
-3 dhoma
-Banjo
-Wc
-Ballkon
Kati i 5-ë hyrja ka 2 lifta që punojnë nonstop, dhe ka mirëmbajtje të rregullt.
Çmimi: 135000 eur.
KRG-Kosova Realty Group
tel : 044 173 593
info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »