SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Garsonjerka me Qira te Xhamia e LLapit - Kodi 0568
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
103358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
2 Garsonjerka me Qira te Xhamia e LLapit - Kodi 0568

Lokacioni: rruges per Kolovic

Siperfaqe: 36 m2

Katet: 2 dhe 3

Renditjet:

- Dhom
- Kuzhin
- Koridor
- Banjo

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Parking para Objektit

- Ne çmim perfshihen uji dhe mbeturinat
- Garsonjerkat leshohen vetem per Qift

Çmimi 170 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »