SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në Sofali rrugës për Gërmi
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
103363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në Sofali, rrugës për Gërmi ( djathtas), 200 m larg AUK-it
Nje nga lokacionet me te mira te qytetit per banim, vend i qete, ajri i paster, qasje e lehte per qytet, transporti publik vetem 200 m afer.
Shtëpia ka 120 m2 bazë (kati i parë i ndërtuar, me mundësi vazhdimi për katet tjera sipër)
Gjithsej 6 ari hapësirë
Prona ka fletë poseduese, dhe gjithë dokumentacionin e nevojshëm
çmimi: 135 mije eur.
Për më shumë kontaktoni në:
044 173 593 049 835 999
email: info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »