SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Fushe Kosove ne lagjen Bresje afer Ambulances.
Banesa ka 51m-katror dhe eshte ne katin e dyte, eshte komplet e renovuar, ka 1 sallon, 1 dhome te fjetjes, 1 banjo, kuzhinen, koridorin dhe ballkonin. Posedon te gjitha dokumentat.
Tel: 044-249-618
Informata rreth publikuesit
Valon
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »