SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me qira ne Prishtine (Kodi 199)
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
1000 m²
ID e produktit :
103428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI sh.p.k leshon me qera shtepine 3 kateshe 1000m2 e cila ka garazhd dhe ballkon dhe gjendet rruges per Germi
Qmimi 3500€ i pa diskutueshem
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »