SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej Toke per ndertim te larte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt
ID e produktit :
103447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj tokë për blerje ..Kushtet - toka duhet të jet ne Prishtinë ,ne vend tē urbanizuar , destinimi për ndërtim të lartë .

Dokumentacioni të jet i regullt dhe i plotë .

sasia e tokes prej 30 + 40 ari deri 1 hektar .

kontakti ne Tel ose Viber +386 49 233 531

dhe +386 49 113 659
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »