SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni per Patundeshmri AGENCY HOME VIP shet OBJEKTIN AFERIST HOTELJER NE VITI {kllokot } Objekti ka ket renditje Objekti ka 980m2 ndertim komp
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
480 m²
ID e produktit :
103479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundeshmri AGENCY HOME VIP shet
OBJEKTIN AFERIST HOTELJER NE VITI {kllokot }
Objekti ka ket renditje
Objekti ka 980m2 ndertim komplet i ri .
Siperfaqe troll {tok} 70ari vend.
Trolli esht me leje Ndertimore .
Objketi esht i destinuar per objekt hoteljer mjeksor apo dhoma per banim .
Objekti ka trafo personale elektrike 100kw
Objekti ka kanalizim qe shkon ne rrug krysore ferizaj gjilan
objekti esht i licencuar
leje prej komunes
leje per kanalizim
leje per ndertim
leje per tok ndertimore jo bujqsore .
Pranimi i objektit esht ber nga inspektorat komunal te gjitha taksat jan pagura ne komun . andaj po qe deshtet nje objekt te till mos hezitoni shitet urgjent . ojketi nga Nana Naile esht vetm 3 min QMIMI Shum i laverdishem

Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »