SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LSHOJ BANES ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT 230ERO LIR DHE MIR
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
103503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LSHOJ BANESEN ME QIRA NE LAGJEN BREGU I DIELLIT TE BANESAT E FAMIS NE PRISHTIN
BANESA KA -

-SALLON ME KUZHIN
-DY DHOMA GJUMI
-BANJO
-TERAS
-KORIDOR
-LIFTI (MIRMBAJTJA E LIFTIT ESHTE ME KARTEL)

KA UJ 24 ORBANESA KA T GJITHA MOBILET E REJA

044 284 416
Informata rreth publikuesit
Negjat
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »