SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Emshir
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
106 m²
ID e produktit :
103565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne kompleksin e konakut,banesa gjendet ne katin e 5 , dhe ka 106m^2.
Banesa posedon:
1 sallon me kuzhin
3 dhoma gjumi
1 banjo
1 shpajz

www.inon-ks.com 
+386 (0)49 707173
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »