SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 57m2 ne Arberia3 (Dragodan)-Prishtine
Çmimi :
€48,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi
ID e produktit :
103566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 57 metra katrorë në Arbëria 3.
Kompleksi Tregtia. Hyrja 11, Kati 8.
Pozita Jug-Perëndim, dmth diell (nxehtë dimrit) dhe ndriçim maksimal.
Parkingu i përbashkët me kartelë për hyrje.
Tani edhe rruga e re që lidhet me rrethin e Dragodanit është e përfundume.

Banesa shitet me mobilje komplet

Cmimi:48 500 euro

tel: 044358416
049179607

e-mail: grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »