SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me 10 ari oborr ne lagjen Taslixhe II - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '13
ID e produktit :
10357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Lagjen me te bukur te Prishtines, ne Taslixhe 2 , shitet shtepia me 10 Ari oborr. Vendi gjindet ne pjesen me te bukur te Taslixhes dhe ka nje pamje jashtezakonisht te mire. Per ata qe dojne nje ambient te pastert, te qete, te sigurt dhe banim ne rreth intelektual, Taslixhja eshte vendi me ideal. Uje pa nderprerje. Shtepia eshte dy kateshe, ka dy garazha, Lokalin afarist, kopsht te bukur etj. Eshte afer udhekryqit Taslixhe-Velani. Vetem 7 minuta larg qendres. Te gjitha jane afer: Shkolla, Parku i Femijeve, Minimarketet, Parku Nacional Germia etj. Qmimi i volitshem. Dokumentacioni i kompletuar. Per informata me te hollesishme: nepermes telefonit 044 999 636 044 684 418
Informata rreth publikuesit
Edon
Ferizaj
Taslixhe II - Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »