SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne Tasligje 3
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:26
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
103571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Tasligje, posedon 600m2 me dy Ari oborr.
Ka 3 kate dhe perdhesa.


Cmimi 1500 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »