SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banese Eksluzive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
103576
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira
Keto jane te dhenat per banesen:

Rr. "Rrustem Statovci", 87m2,,kati i 3; 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhina, ballkon, banjo, Banesa eshte nen mbikeqyrje te kamerave dhe me hyrje te siguruar (qasje vetem banoret).
e ka poziten e pershtatshme edhe per vendosjen e reklames sepse eshte me pamje nga rruga kryesore dhe rruga "Agim Ramadani".

Vesa
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »