SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes e ne golem .Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 , eshte 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '14
ID e produktit :
10358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes e ne golem .

Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 , eshte 100 m larg pllazhit eshte e mobiluar

Eshte vend ideal per te kaluar pushimet dhe week endet

Perkthimi i menjeheshemQmimi : 32000 Euro
Informata rreth publikuesit
arbnor
Prishtinë
044430501
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »