SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme Shtepi ne Breg te diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
103584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme shtepi me qira ne Breg te diellit

Te jete 300m2 dhe te kete vende parkingu.

(preferojme te pa mobiljuar)

Na lajmeroni ne: 045 616794

nese keni foto te gatshme, na dergoni ne:
adoka.agency@gmail.com apo ne viber +37744148853
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »