SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
103617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet lokali me qera ne qender te shtime,lokali eshte nga 100 deri 250m katror po ashtu lokali ka parking te mjaftueshem me gjersi 20m dhe gjatesi 8m ju faleminderit.. nr044-486-194
Informata rreth publikuesit
ard
Shtime
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »