SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Ekskluzive 125 m2 / Super Çmim
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
103629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet rruges per Germi dhe eshte ne katin e 1-rè eshte 125 m2 dhe ka kete renditje : Dy- tri dhoma gjumi,dhome dite ,kuzhine ,banjo dy terasa ,koridore , depo etjee... Banesa eshte e mobiluar dhe shitet me te gjitha paisjet siq shihet edhe ne fotot . Mbi 8000 euro ka vetem mobilje Ka çmim shume te volitshem . Kontrata behet menjeher te noteri .. Per me shume info kontakto :045 682 680Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Suki
Prishtinë
045682680
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »