SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesa 67m2,85m2,130m2 ne Mat!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:27
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
103641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banesa ne lagjen Mati 1 me kuadratura te ndryshme.Kemi banesa me nje dhome gjumi,dy dhoma gjumi dhe tri dhoma gjumi.Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »