SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Prizren
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Oxhak, Kopsht
ID e produktit :
10365
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Prizren,ne afersi te Entit per Punsim ne rrugen prej te shtepia e Bardhe ne drejtim kah tregu i vjeter.
Shtepia se bashku me oborr ka 2.5ari dhe perbehet prej:
-2 dhoma
-kuzhine
-banjo
oborr

Çmimi:120000

MBI TË GJITHA SINQERITETI

tel:038 220 145
mob: 044 358 416 , 049 179 607 (9-18h)
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Adresa:rr Nëna Terezë ,Grand Hotel , kati përdhes(holli i hotelit)

Ju mirëpresim , ju prift e mbara!
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Prizren [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »