SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne lagjen me te qete te qyteteit dhe posedon interfoni. Banesa gjithashtu ka nxemje qendrore uje 24 ore.
Pranoj vetem familiar.
Informata rreth publikuesit
Astrit
Pristina
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »