SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 95m2 kati i 1-re ne Aktash
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
103757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 95m2, ne katin e 1-re, ne lagjen Aktash ndertim i ri. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ofron kushte shume te mira.Banesa gjindet mbrapa supermarketit Inter-Eminex Banesa ka keto hapesira:
- sallon me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- 2 banjo
- koridor
- ballkon
qmimi 95.000 euro qmimi i diskutushem.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »