SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Banesa për Qera
Renditja :
1- dhome te gjumit,
1- dhome per femije,
1- sallon me kuzhine,
1- Banjo,
1- Ballkon
Banesa ka TV, kabllor dhe eshte e gateshme per banim menjeher.
Kontaktoni:
Tel @ viber Shpetimi
+377 44 / 144 - 724
shpetimhoxha.ks@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »