SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE MATI1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
103765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet parapa kompleksit Royal.Ka interior modern dhe eshte super e mobiluar me mobilje kualitative. Banesa gjindet ne katin e V-te.
Renditja:
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon

Qmimi 400

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
Tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »