SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne lagjen Mati 1.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:54
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
103770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen Mati 1.
Banesa gjindet ne katin e 4,ka dy dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo,dhe ballkon.
Qmimi per qera 250euro.
Per me shume info:
045-40-12-12
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »