SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Dardani
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
103772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa (ndërtim i vjetër),59 m2 neto, ,në Dardani, Rr. ,,Mustafa Venhari". Gjendet 1 min larg kurrizit dhe përballë parkut.
renditja:
-Dhomë dite me ballkon
-dhomë gjumi
-Kuzhinë me ballkon
-banjo
-koridor
Kati i 4-të
lifti punon nonstop, ujë 24 orë.
përballë ndërtesës ka hapësirë të gjerë parkingu e rekreacioni.
Çmimi:65000 eur
KRG-Kosova Realty Group
tel: 044 173 593 dhe 049 835 999
email: info@krg-ks.com
www.krg-ks-com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »