SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardani shitet banesa 71m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
103775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dardani, afër Bashesise se trete lokale, shitet banesa 2 dhomshe, sipërfaqes 63m2, por faktikisht ka 71m2, në katin e IV-të, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte e inovuar dhe e mobiluar në tërësi shume bukur. Çmimi sipas marreveshjes. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »