SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardani, shitet banesa 56m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
103777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dardani, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 56m2, në katin e VII-te, me nxehje qendrore te Termokosit dhe me 1 ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe banjo eshte e rinovuar. Çmimi: 60.000 euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »