SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardani, shitet banesa 61m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
103778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dardani, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 61m2, ne katin e VI-te, me nxehje qendrore te Termokosit dhe me 1 ballkon. Banesa i ka te rinovuar dyshemene (llaminat), dritaret dhe ka izolim te jshtem. Çmimi: 1.300€/m2. Tel. 045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »