SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Lagjen Dardani, Kati Perdhese
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
10378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lagjen Dardani, kati perdhese e pershtatshme per banim, lokal dhe zyre.
Banesa gjendet afer shkolles fillore "Dardania".

Ka 64m2, me pamje kah lagja dhe ka parku.

Per informata kontaktoni ne numrat:

044\430-788
045\666-013
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Pristina
Dardani-Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »