SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE PEJTON AFER HOTEL GRANDIT
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
103781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira ne lagjen Pejton afer Grandit tek Bistro e vjeter,gjindet ne katin e 5-te(me ashensor funksional),ka kushte mjaftë te mira per banim si dhe mjafte e sigurte me kamera dhe roje,eshte super e mobiluar dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
3 dhoma gjumi
koridor
banjo
dy ballkona

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.da
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »