SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kërkojmë objekte dhe lokale afariste
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '16
ID e produktit :
103782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kërkojmë objekte dhe lokale afariste për qera në:
-Qendër
-Qyteza Pejton
-Lakrishtë, me sipërfaqe prej 500m2 deri 2000m2.

KRG-Kosova realty Group
tel: 044 173 593, 049 835 999
email: info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »