SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ARBERI ISH DRAGODAN
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
103791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Arberi ish Dragodat ne kompleksin banesor Arti Group. Ka 90m²; eshte ne katin e VI-te. Banesa Komplet e mobiluar me mobilje konfore dhe moden, mobijet jane te reja. Ka gjithashtu garazh e cila ju ofrohet gratis.

Renditja

Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon (i gjate me dalje ne dy dhoma)
Garazh

Qmimi:350

Kontakti:
Agjensioni imobanimi
tel/viber: 045 9851 358
049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »