SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardani, shitet banesa 63m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
103793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dardani, shitet banesa siperfaqes faktike prej 63m2, ne katin e III-te, me nxehje qendrore te Termokosit dhe 1 ballkon. Banesa eshte ne gjendje standarde. Çmimi 85.000 euro. Tel. 045/50 20 49 ose 045/50 20 40.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »