SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardani, shitet banesa 57,70m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
103800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dardani, rr. B.Klinton, shitet banesa prej 57,70m2, me katin e VIII-te, ne gjendje standarde dhe me nxehje qendrore te Termokosit. Çmimi: 80.000euro. Tel.045/50 20 49 ose 045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »